+421 908 692 671

Preklady do
Angličtiny zo slovenčiny

Profesionálny preklad bežných aj odborných textov zo slovenského jazyka do angličtiny za skvelé ceny, bez ďalších príplatkov za rýchlosť a odbornosť textu. Staňte sa mojím klientom a získajte zľavy až do 30% zo štandardnej ceny prekladu.

Kvalita podložená skúsenosťami

Reprezentujte váš biznis na profesionálnej úrovni, doma i v zahraničí

Odborný preklad vašich produktových informácii alebo propagačných metariálov je dnes neodmysliteľnou súčasťou serióznej prezentácie pred obchodnými partnermi a zákazníkmi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s prekladmi z angličtiny a množstvu pozitívnych referencií od spokojných klientov máte istotu, že Váš preklad bude vždy na špičkovej úrovni.

Referencie prekladateľských služieb

Rozumná cena pre všetkých

Neplaťte zbytočne viac, užite si skvelú cenu očistenú od nákladov a provízií

Ako externý prekaldateľ Vám ponúkam priamo cenu za preklad, nevznikajú mi ďalšie náklady spojené so sprostredkovaním čim sa stáva koncová cena prekladu skutočne výhodná. Pre stálych klientov a pri prekladoch väčšieho rozsahu naviac získavate výrazné zľavy až do 30 percent zo štandardnej ceny prekladu. Vrámci poskytovania plnohodnotného servisu mojím klientom neúčtujem žiadne ďalšie príplatky za rýchlosť a odbornosť.

Cena za preklad zo slovenčiny do angličtiny

RozsahCenaza NS za normostranuCena za slovoVýška zľavy
Do 30 NS Štandardná cena prekladu13 €0,043 €-
Od 30 NS Preklad od 30 normostrán11,7 €0,039 €- 10 %
Od 75 NS Preklad od 75 normostrán10,4 €0,035 €- 20 %
Od 150 NS Preklad od 150 normostrán9,75 €0,033 €- 25 %
Od 300 NS Preklad od 300 normostrán9 €0,030 €- 30 %
Uvedné ceny sú bez DPH

Benefity z ktorých si vyberie každý

Získajte prehľad o 6 hodnotných argumentoch, prečo si ma vybrať

Ako potenciálny zákazník máte individuálne kritéria pri výbere vhodného prekladateľa. Možno oceníte výhodnú cenu, dlhodobé skúsenosti alebo si potrpíte na individuálny prístup a vysokú časovú flexibilitu. S cieľom ponúknuť klientom špecifickú službu napĺňajúcu aj najnáročnejšie kritéria som skombinoval to najlepšie zo sveta agentúr (skúsenosti, inovácie) a externých prekladateľov (výhodná cena, flexibilita) do jedného balíka.

6 dôvodov prečo si ma vybrať

Inovácie zvyšujúce efektivitu prekladu

Vďaka optimalizácii prekladu CAT nástrojmi šetrím váš čas aj peniaze

CAT nástroje, inak povedané computer-aided translation predstavujú prekladateľský software využívajúci prekladovú pamäť na využitie už preložených slov. Účinne sa tak znižuje nie len cena, ale aj samotný čas vynaložený na preklad. Pri práci používam profesionálne riešenia Trados, MemoQ, Transit a ďalšie.

CAT nástroje - Optimalizácia prekladu

Slovenčina - 4 rýchle fakty

Slovenčina sa radí medzi západoslovanské jazyky, predchodcom bola praslovančina, ktorá sa vyčlenila z pôvodného indoeruópskeho jazyka.

Okrem Slovenskej republiky je slovenčina oficiálnym úradným jazykom aj vo Vojvodine - územie na severe Srbska.

Dnešnú formu spisovnej slovenčiny zaviedli až Štúrovci, slovenský jazyk je založený na stredoslovenskom nárečí.

Slovenčina je považovaná za jeden z najzrozumitelnejších jazykov aj pre iné slovanské národy, najmä v susednej Českej republike

Slovenský pravopisný systém obsahuje až 46 písiem, patrí medzi najrozsiahlejší vrámci všetkých európskych jazykov.

Slovenské nárečia sa navzájom líšia, delia sa na tri základné skupiny: západoslovenské, stredoslovenské a východoslovenské nárečia.

Copyright © 2024 - Všetky práva vyhradené | Martin Smolinsky