+421 908 692 671

Preklady z
Angličtiny do slovenčiny

Využite moje dlhoročné skúsenosti v oblasti prekladov z anglického jazyka do slovenčiny. Jedinečná ponuka na trhu spájajúca profesionalitu, výhodnú cenu a množstvo unikátnych benefitov, ktoré si rýchlo zamilujete.

Kvalita podložená skúsenosťami

Reprezentujte svoj biznis na profesionálnej úrovni, doma i v zahraničí

Odborný preklad vašich produktových informácií alebo propagačných materiálov je dnes neodmysliteľnou súčasťou serióznej prezentácie pred obchodnými partnermi a zákazníkmi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s prekladmi z angličtiny a množstvu pozitívnych referencií od spokojných klientov máte istotu, že Váš preklad bude vždy na špičkovej úrovni.

Referencie prekladateľských služieb

Rozumná cena pre všetkých

Neplaťte zbytočne viac, využite skvelú cenu očistenú od nákladov a provízií

Ako externý prekladateľ Vám ponúkam priamo cenu za preklad, nevznikajú mi ďalšie náklady spojené so sprostredkovaním, čím sa stáva koncová cena prekladu skutočne výhodná. Pre stálych klientov a pri prekladoch väčšieho rozsahu naviac získavate navyše výrazné zľavy až do 30 percent zo štandardnej ceny prekladu. V rámci poskytovania plnohodnotného servisu mojim klientom neúčtujem žiadne ďalšie príplatky za rýchlosť a odbornosť.

Cena za preklad z angličtiny do slovenčiny

RozsahCenaza NS za normostranuCena za slovoVýška zľavy
Do 30 NS Štandardná cena prekladu12 €0,040 €-
Od 30 NS Preklad od 30 normostrán10,8 €0,036 €- 10 %
Od 75 NS Preklad od 75 normostrán9,6 €0,032 €- 20 %
Od 150 NS Preklad od 150 normostrán9 €0,030 €- 25 %
Od 300 NS Preklad od 300 normostrán8,4 €0,028 €- 30 %
Ceny sú bez DPH

Benefity, z ktorých si vyberie každý

Získajte prehľad o 6 hodnotných argumentoch, prečo si ma vybrať

Ako potenciálny zákazník máte individuálne kritériá pri výbere vhodného prekladateľa. Možno oceníte výhodnú cenu, dlhodobé skúsenosti alebo si potrpíte na individuálny prístup a vysokú časovú flexibilitu. S cieľom ponúknuť klientom špecifickú službu napĺňajúcu aj najnáročnejšie kritériá som skombinoval to najlepšie zo sveta agentúr (skúsenosti, inovácie) a externých prekladateľov (výhodná cena, flexibilita) do jedného balíka.

6 dôvodov prečo si ma vybrať

Inovácie zvyšujúce efektivitu prekladu

Vďaka optimalizácii prekladu CAT nástrojmi šetrím váš čas aj peniaze

CAT nástroje, inak povedané computer-aided translation predstavujú prekladateľský software využívajúci prekladovú pamäť na využitie už preložených slov. Účinne sa tak znižuje nielen cena, ale aj samotný čas vynaložený na preklad. Pri práci používam profesionálne riešenia Trados, MemoQ, Transit a ďalšie.

CAT nástroje - Optimalizácia prekladu

Angličtina - 6 rýchlych faktov

Angličtina má svetové postavenie lingua franca, predstavuje dorozumievací jazyk pri komunikacií v mnohojazyčných oblastiach.

Anglicky podľa odhadov na svete hovorí viac ako 1,4 miliardy ludí, 430 miliónov ju používa ako svoj hlavný jazyk a 950 miliónov ako sekundárny.

Anglický jazyk predstavuje tretí najpoužívanejší jazyk na svete - prvenstvo patrí mandarínskej čínštine a nasleduje španielčina.

Je dominantým jazykom v medzinárodnej komunikácii, dokonca povinným jazykom pre určité odvetvia ako sú veda, obchod alebo IT.

Angličtina je západogermánsky jazyk, jej korene siahajú do oblasti východného Anglicka a už do obdobia 5 storočia n.l.

Vačšina textov sa prekladá do iných jazykov najčastejšie z angličtiny, nové slovo je v angličtine vytvorené cca každých 98 minút.

Recenzie prekladov z anglického jazyka

 1. 10
  Výborná spolupráca!

  Predpokladám, že nie je jednoduché prekladať moje knihy. Na jednej strane píšem dosť neformálne, na druhej strane som veľmi dôsledná v používaní správnej teologickej terminológie a nechcem, aby sa čokoľvek „stratilo v preklade“. Pán Smolinský to však zvládol nad očakávania, požadovanú terminológiu naštudoval výborne a čo si tiež zvlášť cením, ani môj osobitý štýl sa v preklade nestratil. Ďakujem.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 2. 10
  Ústretová komunikácia

  Pan Smolinský bol promptný, preklad vyhotovil na čas a vo vysokej kvalite. Oceňujeme najmä ústretovú komunikáciu a rýchlu reakčnú dobu na dopyt.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 3. 10
  Maximálna spokojnosť s prekladmi

  S prekladateľskými službami sme boli veľmi spokojní, najmä čo sa týka času dodania prekladov. V prípade potreby radi v budúcnosti opäť využijeme Vaše služby.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 4. 9.9
  Odporúčam

  Skúšal som rôzne agentúry, kým som nenašiel pána Smolinského. Oceňujem najmä rýchle jednanie, promptný preklad, cenovú dostupnosť a kvalitné vyhotovenie.

  Rýchlosť prekladu9.9
  Kvalita prekladu9.9
  Komunikácia9.9
 5. 10
  Perfektný preklad

  S prekladom som nad mieru spokojný ako aj s rýchlosťou prekladu. Komunikácia s pánom Smolinským prebiehala úplne bez problémov. Môžem len odporučiť ďalej.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 6. 10
  Profesionálne preklady z angličtiny

  S prekladateľskými službami pána Smolinského sme nadmieru spokojní. Je flexibilný, spoľahlivý a veľmi ústretový. Určite sa aj v budúcnosti na neho obrátime ohľadom prekladov z anglického jazyka. Môžem len odporúčať.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 7. 10
  Preklad manuálu z angličtiny

  Prekladateľské služby pána Smolinského sme využili na preklad špecifického technického manuálu,
  ktorý bol zvládnutý rýchlo, v primeranej cene a hlavne v požadovanej kvalite. Oceňujeme tiež rýchlu komunikáciu,
  individuálny prístup a seriózne riešenie zadania.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 8. 10
  Preklad z angličtiny na vysokej úrovni

  Nakoľko mám štátnu jazykovú skúšku z obchodnej angličtiny, viem posúdiť kvalitu prekladu. Ten od pána Smolinského bol skutočne na vysokej úrovni.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10
 9. 10
  Preklad odborného textu - montážny návod

  Služby pána Smolinského sme využili na preklad náročného odborného / technického montážneho návodu na výstavbu zrubových domov. Preklad bol zvládnutý na veľmi vysokej profesionálnej úrovni, bez akýchkoľvek výhrad, resp. úprav. Rovnako časovo bol zvládnutý nad naše očakávania.Do budúcna určite nebudeme hľadať iného prekladateľa pre potreby našej spoločnosti 🙂 Jeho služby môžeme každému odporučiť.

  Rýchlosť prekladu10
  Kvalita prekladu10
  Komunikácia10

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Rýchlosť prekladu
Kvalita prekladu
Komunikácia
Celkové skóre

Copyright © 2019 - Všetky práva vyhradené | Martin Smolinsky