+421 908 692 671

Preklady z
Angličtiny do slovenčiny

Využite moje dlhoročné skúsenosti v oblasti prekladov z anglického jazyka do slovenčiny. Jedinečná ponuka na trhu spájajúca profesionalitu, výhodnú cenu a množstvo unikátnych benefitov, ktoré si rýchlo zamilujete.

Kvalita podložená skúsenosťami

Reprezentujte svoj biznis na profesionálnej úrovni, doma i v zahraničí

Odborný preklad vašich produktových informácií alebo propagačných materiálov je dnes neodmysliteľnou súčasťou serióznej prezentácie pred obchodnými partnermi a zákazníkmi. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s prekladmi z angličtiny a množstvu pozitívnych referencií od spokojných klientov máte istotu, že Váš preklad bude vždy na špičkovej úrovni.

Referencie prekladateľských služieb

Rozumná cena pre všetkých

Neplaťte zbytočne viac, využite skvelú cenu očistenú od nákladov a provízií

Ako externý prekladateľ Vám ponúkam priamo cenu za preklad, nevznikajú mi ďalšie náklady spojené so sprostredkovaním, čím sa stáva koncová cena prekladu skutočne výhodná. Pre stálych klientov a pri prekladoch väčšieho rozsahu naviac získavate navyše výrazné zľavy až do 30 percent zo štandardnej ceny prekladu. V rámci poskytovania plnohodnotného servisu mojim klientom neúčtujem žiadne ďalšie príplatky za rýchlosť a odbornosť.

Cena za preklad z angličtiny do slovenčiny

RozsahCenaza NS za normostranuCena za slovoVýška zľavy
Do 30 NS Štandardná cena prekladu12 €0,040 €-
Od 30 NS Preklad od 30 normostrán10,8 €0,036 €- 10 %
Od 75 NS Preklad od 75 normostrán9,6 €0,032 €- 20 %
Od 150 NS Preklad od 150 normostrán9 €0,030 €- 25 %
Od 300 NS Preklad od 300 normostrán8,4 €0,028 €- 30 %
Ceny sú bez DPH

Benefity, z ktorých si vyberie každý

Získajte prehľad o 6 hodnotných argumentoch, prečo si ma vybrať

Ako potenciálny zákazník máte individuálne kritériá pri výbere vhodného prekladateľa. Možno oceníte výhodnú cenu, dlhodobé skúsenosti alebo si potrpíte na individuálny prístup a vysokú časovú flexibilitu. S cieľom ponúknuť klientom špecifickú službu napĺňajúcu aj najnáročnejšie kritériá som skombinoval to najlepšie zo sveta agentúr (skúsenosti, inovácie) a externých prekladateľov (výhodná cena, flexibilita) do jedného balíka.

6 dôvodov prečo si ma vybrať

Inovácie zvyšujúce efektivitu prekladu

Vďaka optimalizácii prekladu CAT nástrojmi šetrím váš čas aj peniaze

CAT nástroje, inak povedané computer-aided translation predstavujú prekladateľský software využívajúci prekladovú pamäť na využitie už preložených slov. Účinne sa tak znižuje nielen cena, ale aj samotný čas vynaložený na preklad. Pri práci používam profesionálne riešenia Trados, MemoQ, Transit a ďalšie.

CAT nástroje - Optimalizácia prekladu

Angličtina - 6 rýchlych faktov

Angličtina má svetové postavenie lingua franca, predstavuje dorozumievací jazyk pri komunikacií v mnohojazyčných oblastiach.

Anglicky podľa odhadov na svete hovorí viac ako 1,4 miliardy ludí, 430 miliónov ju používa ako svoj hlavný jazyk a 950 miliónov ako sekundárny.

Anglický jazyk predstavuje tretí najpoužívanejší jazyk na svete - prvenstvo patrí mandarínskej čínštine a nasleduje španielčina.

Je dominantým jazykom v medzinárodnej komunikácii, dokonca povinným jazykom pre určité odvetvia ako sú veda, obchod alebo IT.

Angličtina je západogermánsky jazyk, jej korene siahajú do oblasti východného Anglicka a už do obdobia 5 storočia n.l.

Vačšina textov sa prekladá do iných jazykov najčastejšie z angličtiny, nové slovo je v angličtine vytvorené cca každých 98 minút.

Copyright © 2018 - Všetky práva vyhradené | Martin Smolinsky